Technologie lakování a sušení je jednou z nejdůležitějších oblastí, kde vzduchové filtry značky VOLZ nacházejí uplatnění.

Vzduchové filtry VOLZ jsou vhodné pro použití ve velkých lakovnách se sušičkami i v menších stříkacích kabinách.

Filtry VOLZ jsou mnohostranné – hodí se jako předfiltry, jemné filtry nebo speciální odlučovače barevné mlhy v linkách pro cirkulaci vzduchu. Jsou také vhodné pro vysokoteplotní filtraci. Součástí produktového portfolia jsou i speciální filtry pro zvláště specifické aplikace.

Pro lakovací a sušící technologie nabízíme následující produktové portfolio:

Kapsové filtry

Kategorie syntetických a ekologicky bezpečných kapsových filtrů pro lakovací a sušící technologie ve třídách filtrů G4 až F9. V závislosti na vašich požadavcích vhodné pro předfiltraci nebo jemnou filtraci.

Filtrační matrace

Filtrační matrace jsou ideální pro nejrůznější filtrační úkoly v oblasti lakovací a sušící technologie. Dostupné ve třídách G2 až M6.

Kazetové filtry

Kategorie kazetových filtrů pokrývá velký počet typů výrobků pro širokou škálu úkolů. Najdete zde kazetové stropní filtry, rámové filtry, CompaPleat filtry nebo kompaktní filtry.

Speciální filtry

Vedle klasických VOLZ filtrů nabízíme řadu speciálních filtrů jako např. SepaPaint filtry pro separaci barevné mlhy. Zprostředkováváme také výrobu filtrů na přání zákazníka – rádi se s Vámi pobavíme o detailech.

Příslušenství

Pro aplikace s náročnými provozními podmínkami, např. v automobilovém průmyslu jsou vhodné upínací a odnímatelné rámy, které usnadňují konstrukci a instalaci vzduchových filtrů Volz ve Vašem zařízení.

Více o příslušenství