Oblast větrání a klimatizace zahrnuje celou řadu použití filtrů VOLZ.

Filtry jsou vhodné jak pro velké ventilační systémy v komplexech budov (např. výškové budovy a letiště), tak pro klimatizační systémy v kancelářích, školách a laboratořích.

V této oblasti nabízíme nejen naše standardní hrubé a jemné filtry, ale i speciální filtrační výrobky.

Pro oblast větrání a klimatizace nabízíme následující produktové portfolio:

Kapsové filtry

Kategorie syntetických a ekologicky bezpečných kapsových filtrů pro oblast větrání a klimatizace ve třídách filtrů G4 až F9. V závislosti na vašich požadavcích vhodné pro předfiltraci nebo jemnou filtraci.

Filtrační matrace

Filtrační matrace jsou ideální pro nejrůznější filtrační úkoly v oblasti větrání a klimatizace. Dostupné ve třídách G2 až M6.

Kazetové filtry

Kategorie kazetových filtrů pokrývá velký počet typů výrobků pro širokou škálu úkolů. Najdete zde kazetové stropní filtry, rámové filtry, CompaPleat filtry nebo kompaktní filtry.

Vysokoúčinné filtry

Vysokoúčinné filtry jsou špičkovými produkty v oblasti klimatizace a větrání. Třídy filtrů od E10 do H14 jsou ideální pro vysoké nároky na čisté prostory a zejména pro aplikace v lékařském, elektrotechnickém a farmaceutickém průmyslu nebo ve výzkumu.

Speciální filtry

Vedle klasických VOLZ filtrů nabízíme řadu speciálních filtrů jako např. patrony s aktivním uhlím, filtrační koše nebo odvinovací filtry. Zprostředkováváme také výrobu filtrů na přání zákazníka – rádi se s Vámi pobavíme o detailech.

Příslušenství

Pro aplikace s náročnými provozními podmínkami, např. v automobilovém průmyslu jsou vhodné upínací a odnímatelné rámy, které usnadňují konstrukci a instalaci vzduchových filtrů Volz ve Vašem zařízení.